MGPROJEKT - graficzne oznakowania informacyjne

Projektujemy i realizujemy graficzne oznakowania informacyjne w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i komercyjnym, jak również w obiektach użyteczności publicznej. Wykonujemy także gotowe projekty oznakowań lub infografik, dostarczane nam przez firmy budowlane lub biura architektoniczne.

Do najczęściej stosowanych elementów graficznych oznakowań informacyjnych zaliczyć można: numerację lokali mieszkaniowych lub biurowych oraz opisy lokali użyteczności publicznej. Niemniej istotne są tablice z numeracją kondygnacji i opisem pomieszczeń znajdujących się na danym piętrze oraz wszelkiego rodzaju tablice i tabliczki informacyjne, wpływające na poprawę komunikacji w danej przestrzeni. Zalicza się do nich również tablice adresowe budynków, tablice z nazwami inwestycji oraz niestandardowe elementy oznakowań, takie jak np. nakładki - klosze na lampy z opisami wejść do budynków lub klatek schodowych.

Przestrzeń podziemna lub garażowa również posiada swoje graficzne oznakowania informacyjne - opisy wejść do pomieszczeń technicznych i gospodarczych, numerację komórek i boksów lokatorskich, tablice z numeracją postojową dla pojazdów - to elementy, bez których inwestycja byłaby niekompletna.

Wszystkie projekty oznakowań wykonywane są z wysokiej jakości materiałów i precyzyjnie montowane według wcześniejszych uzgodnień. Najczęściej stosowane przez nas materiały to: stal kwasoodporna, metale kolorowe, tworzywa sztuczne - pleksi, pcv, hips, szkło, drewno oraz folie samoprzylepne.