MGPROJEKT - projekty graficzne

Projekty graficzne są dla nas czymś więcej niż tylko umiejętnym połączeniem kreatywności i wiedzy z zakresu marketingu. To świat emocji przełożony na system znaków, kolorów i symboli. Odpowiednio dobrane i unikalnie połączone tworzą niepowtarzalną kompozycję - projekt, który w zależności od założonego celu zaskakuje, zaciekawia, informuje, lub zachęca do działania.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie budując koncepcje w oparciu o otoczenie biznesowe, w którym dana marka funkcjonuje lub będzie funkcjonować. Począwszy od logo (znaku graficznego, logotypu, monogramu), poprzez wizytówki, papier firmowy, wzory dokumentów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, aż po elementy oznaczeń budynków - tworzymy spójne systemy identyfikacji wizualnej. 

Skutecznie rewitalizujemy logotypy firm i marek. Zachowując rozpoznawalność znaku poprawiamy jego wygląd, przystosowując go do nowych odbiorców i trendów. Realizujemy projekty z zakresu grafiki komputerowej z przeznaczeniem do druku.

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i składzie folderów reklamowych, raportów rocznych i broszur informacyjnych. Współpracujemy z profesjonalnymi drukarniami, co pozwala na kompleksową obsługę naszych Klientów.